[ our benefits ]

Ambitious office with a Successful Concept & Ideas

MİMARLIK

işverinin talepleri doğrultusunda; fonksiyonel, estetik ve düşünsel gereklilikleri de göz önünde bulundurularak tasarım sürecini kolektif bir birliktelik ile başlarız. Süreç içerisinde gelişen proje; kullanıcı odaklı mekan ve yaşam alanları sunmayı hedefler. Sonuç ürünü olarak çıkan tüm tasarımlarımızda ,mimari duruşumuz ve müşteri memnuniyeti en önemli kaygılarımızdandır.

İÇ MİMARLIK

iç mimarlık mimari bileşenlerden bir tanesidir. Bir mekanı veya çevreyi; kullanım amacına uygun olarak, işlevsellik, yapısal, estetik ve teknik ölçütlere uygunluk ve ergonomi kavramları ile müşterinin isteklerini göz önünde bulundurarak tasarlamaktayız.

MÜŞAVİRLİK

Tasarlamış olduğumuz tüm projelerin müşterinin isteği doğrultusunda şantiyede uygulama safhasında danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Sahip olduğumuz bilgi birikim ile müşterilerimiz sahada karşılaşacağı sorunları en kısa yollardan çözüp projelerin hayata geçmesine yardımcı olmaktayız.

UYGULAMA

Ofis bünyesinde oluşturduğumuz küçük ölçekli projelerin müşteri isteği doğrultusunda inşaat sürecinin tamamını üstlenmekteyiz. ‘‘Nitelikli tasarımın nitelikli bir uygulamaya dönüşmesi’’ felsefesi ile uygulama çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.