[ ofis ]

MSGARC | architecture

2017 yılında Gazi üniversitesinden derece mezuniyetle başlayan deneyim serüveni; 2020 yılında Ankara’da kurulan MSGARC MİMARLIK çatısı altında çalışmalarına devam etmektedir.

Firma farklı ölçeklerde kamu yapıları, konut, iş merkezi, iç mekan tasarımı, sosyal ve kültürel tesisler gibi geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Tasarıma yaklaşımı: Projelerin çevresel bağlamı ve kentsel bütünlüğü ile ele alıp, sosyal ve kültürel değerlerin oluşturduğu kavramsal altyapı gözetilerek, işlev ve estetiği bir arada bulundurma çabasıdır. Tasarım sürecinde yapıların uygulanabilirliğini öngörerek, gerçekçi ve akılcı yaklaşımlar tercih eder. Kullanıcı deneyimini mekansal tasarımın odak noktasında tutarak tasarladığı yapıların ve mekanların kullanıcıda heyecan ve ilgi uyandırdığı bir atmosfer kurgulamayı hedefler.

MSGARC mimarlık, tüm üretim süreçlerini kendi bağlamı içerisinde ele alıp sorgulayarak, kent kültürüne katkıda bulunan, kullanıcı odaklı mekanlar ve yaşam alanları tasarlamayı kendine amaç edinir. 

MSGARC Mimarlık Ofisi, Alanında Profesyonel Mimarlar Tarafından; Villa, Konut, Rezidans, Ofis, Otel, Hastane, Fabrika, Mağaza vb. Tüm Alanlarda Mimari Proje Hizmeti Vermektedir. MSGARC İç Mimarlık Ofisi Olarak; Konut, Ofis, Mağaza, Diş Kliniği, Eczane Gibi Tüm İç Mekân Çözümlerine Dair; Tasarım, Proje, Müşavirlik Ve Uygulama Hizmetlerini Vermekteyiz. Anahtar Teslim, İç Mekân, Dekorasyon, Tadilat Ve Villa Uygulamaları Yapmaktayız.

[ our professionals ]

EKİP

MEHMET ŞÜKRÜ GEYİK

MEHMET ŞÜKRÜ GEYİK

[ Co-founder | Mimar ]
MURAT BAHADIR

MURAT BAHADIR

[ Mimar ]
BEHİYE SEVİLAY ŞENTÜRK

BEHİYE SEVİLAY ŞENTÜRK

[ Mimar ]
ZEKİ DERİN

ZEKİ DERİN

[ Mimar ]
LEVENT YAŞATAN

LEVENT YAŞATAN

[ Mimar ]
EZEL DURDU

EZEL DURDU

[ Mimar ]

KATALOG